Brigāžu nedēļas neoficiālais noslēgums - Totaldobže piedāvā Krist Zankowsky un Mix Zankowsky

Brigāžu vakara muzikālā daļa sāksies plkst. 20.00., Totaldobžes 3. stāva mazajā zālē, kur uzstāsies brāļi Krist Zankowsky  un Mix Zankowsky  ar saviem skaņu ierakstiem.

Krists Zankowsky un Mix Zankovsky ir viens no latviešu mūsdienu skatuves mākslas fenomeniem. Absolūti autodidakti (Mix dzejā, bet Krists – mūzikā), brāļi izveidojuši muzikāli dzejisku duetu, ko redzēt uzstājoties “dzīvajā” var ļoti reti. Toties viņu veidotie šovi katru reizi pārsteidz gan ar negaidīti izsmalcinātiem skatuves tērpiem, gan ar muzikāli literāro saturu. Mix savu oriģināldzeju uz skatuves izrepo brīžiem neuztverami ātri, brīžiem apturot vārdu skrējienu, lai akcentētu teksta saturu. Savukārt Krists līdzdarbojas izmantojot datorus, sintezatorus, atskaņojot un modificējot dažādās pasaules malās uz ielām ierakstītas skaņas un tekstus. Brāļu Zankowsky sadarbība ir unikāls projekts Latvijā, kas veidojies vairāku gadu garumā, apvienojot katra individuālās pieredzes, bet ikdienā darbojoties reklāmas jomā. Abi savulaik mācījušies Latvijas Mākslas akadēmijā, darbojušies dažādos mākslas un mūzikas projektos. Krist Zankowsky un Mix Zankowsky Totaldobže mākslas centrā uzstājušies vairākkārt, pēdējā uzstāšanās notika š.g. 20. aprīlī VEF sezonas atklāšanā, kur abi brāļi pulcēja ap 300 skatītāju.

Pēc brāļu Zankovsky uzstāšanās, pasaules mūzikas ritmos iekustinās Dj Pēteris Brīniņš. Savukārt DJ Kristaps Kuplais piedāvās latīņamerikas deju mūzikas kolekciju. Abi dīdžeji mūziku atskaņos no savām vinila plašu kolekcijām.

Pasākuma laikā varēs  baudīt ne tikai mūziku, bet arī gardus ēdienus un dzērienus, jo darbosies Totaldobže kafejnīca / terase. Ieejas maksa pasākumā – 3Ls, Brigāžu nedēļas dalībniekiem – bezmaksas.

“Brigāžu nedēļas” darbības laikā, Totaldobže mākslas centrā būs iespējams apmeklēt tango nodarbības Aigara Stirnas vadībā (8. oktobrī, plkst. 18.00), apmeklēt plašu pasākumu programmu 11. oktobrī (sākums plkst. 19.00), kuras laikā tiks atklāta jauno fotogrāfu darbu izstāde “Paradīze”, uzstāsies grupa “Vētras saites”, un eksperimentālo skaņu un video mākslinieki Džeimijs Alens (Jamie Allen) no Kanādas, Raiens Džordans (Ryan Jordan) no Lielbritānijas un Jeļena Glazova no Latvijas.

No š.g. 7. līdz 13. oktobrim Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Carnikavā, Siguldā un Kuldīgā norisināsies „Brigāžu nedēļa”, kurā visi uzņēmumi, kas ieguva finansiālu atbalstu programmas „Brigāde” radošās uzņēmējdarbības konkursā pavasarī, iepazīstinās ar savu darbību. „Brigāžu nedēļā” kopumā trīsdesmit vienas jaunās brigādes telpās notiks koncerti, Instrumentu spēle, dažādas radošās darbnīcas, tējas vakari un citas aktivitātes. Nedēļas notikumu kulminācija paredzēta sestdien, 12. oktobrī, ar „Brigāžu vakaru”.