"Brigādes" konkursam Carnikavā iesniegti 4 projekti

Radošās uzņēmējdarbības konkursam „Brigāde” Carnikavā ir iesniegti 4 pieteikumi. Iesniegto projektu idejas ir saistītas gan ar kokapstrādi, amatniecību un rotaslietu izgatavošanu, šūšanas pakalpojumiem, gan arī juridiskiem un mediācijas pakalpojumiem. Carnikavas novadā iesniegto projektu atlase norisināsies divās kārtās – iesniegtās idejas vispirms vērtēs pašvaldības izveidota žūrija, savukārt otrajā kārtā notiks intervijas ar projektu autoriem, kurās piedalīsies arī eksperti no Rīgas. Konkursa rezultāti finansiālā atbalsta ieguvēji tiks paziņoti šī gada 12.jūnijā.

Konkursā finansiālu atbalstu līdz Ls 3333,33 apmērā saņems līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta uzņēmējdarbības ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Carnikavas novadā.

Kā jau ziņots, līdz 15.maijam  Carnikavas novada iedzīvotāji tika aicināti iesniegt savus pieteikumus programmas „Brigāde" radošās uzņēmējdarbības konkursam, ko organizē Carnikavas novada pašvaldība un Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL).