Brigāžu nedēļa

Brigāžu nedēļas neoficiālais noslēgums - Totaldobže piedāvā Krist Zankowsky un Mix Zankowsky

Brigāžu vakara muzikālā daļa sāksies plkst. 20.00., Totaldobžes 3. stāva mazajā zālē, kur uzstāsies brāļi Krist Zankowsky  un Mix Zankowsky  ar saviem skaņu ierakstiem. Krists Zankowsky un Mix Zankovsky ir viens no latviešu mūsdienu skatuves mākslas fenomeniem. Absolūti autodidakti (Mix dzejā, bet Krists – mūzikā), brāļi izveidojuši muzikāli dzejisku duetu, ko redzēt uzstājoties “dzīvajā” var ļoti reti. Toties viņu veidotie šovi katru reizi pārsteidz gan ar negaidīti izsmalcinātiem skatuves tērpiem, gan ar muzikāli literāro saturu.

Lasīt tālāk »

"Brigāžu nedēļa" Siguldā

Siguldā uz atvērto durvju dienām "Brigāžu nedēļā" aicina 5 brigādes!

Papīrmākslas darbnīca Viktora vēstules būs atvērta ikdienu no plkst. 10.00 – 17.00, izņemot pirmdienu. 10. oktobrī – „Zaļā ceturtdiena”, kad ikviens tiks sagaidīts ar siltu zāļu tēju un varēs pats izliet savu zaļo papīrlietu – kartīti, grāmatzīmi, auskarus u.c. 

Siguldas radošā industrija pirmdien, trešdien, ceturtdien un piektdien no plkst. 10.00 līdz 17.00 savās telpās uzņems interesentus un piedāvās iedziedāt un ierakstīt melodijas.

Spieķu darbnīca „Brigāžu nedēļas” laikā, 8. oktobrī, aicinās apgūt spieķu gatavošanas amatu. Visas dienas laikā, no plkst. 9.00 līdz 17.00, visiem interesentiem būs iespēja piedalīties spieķu locīšanas nodarbībās, iepriekš piesakoties, zvanot pa tālruni 29425045.

Oma Bike Tūre 11.oktobrī aicinās iepazīt Siguldas pilsētas vēsturiskās un ainaviski gleznainās vietas velogidu - senioru vadībā Projekta nosaukumā „Oma Bike Tūre” izmantota vārdu spēle, kas vienlaikus arī ir tā konceptuālais uzstādījums un paredz izveidot velotūri, kuru vada velogids – seniors, oma vai opis. Velotūres laikā dalībniekiem būs iespēja atklāt pilsētas neredzamo pusi, kas mājo velogidu, ilggadējo siguldiešu atmiņstāstos, personiski piedzīvotajā. Velotūres maršruts tiks organizēts pa jaunizbūvēto Siguldas veloceliņu."

Savukārt Lux Palatium - kultūras telpa fotogrāfiem - apsola fotomākslas darbus un citus pārsteigumus 9. oktobrī.

 

Lasīt tālāk »

"Brigāžu nedēļa" Carnikavā

Taču būda būs atvērta no 9.-13.oktobrim no plkst. 12.00 līdz 17.00 - būs iespējams apskatīt lietas, kuras ir izgatavojusi koka darbnīca „Kalnpriede” un uz vietas redzēt, kā meistari strādā. Īpašā durvju atvēršana mums ir paredzēta 11.oktobrī, dienas programmā būs iespēja apskatīt Gaujas krasta skaistumu, izbraucot ar zvejnieka laivu, kā arī iestiprināties ar mūsu pagatavotu maltīti, kas dos spēku atlikušajai dienas daļai.

Koņča – vieta radošajai darbībai un jauno māmiņu aktīvai līdzdarbībai - būs atvērta apmeklētājiem 11. oktobrī no plkst. 11.00 – 19.00, kad visi būs aicināti radoši darboties un no īpašās plastikas izveidot līdzi ņemamas mīļlietiņas vai rotas.

Radošā koka darbnīca Kalnpriede būs atvērta no 9. līdz 13.oktobrim no plkst. 12.00 līdz 17.00, kad būs iespējams apskatīt lietas, kuras ir izgatavojusi koka darbnīca „Kalnpriede” un uz vietas redzēt, kā tiek veikta koksnes mehāniskā apstrāde ar dažādām darbmašīnas iekārtām un rokas instrumentiem.

Lasīt tālāk »

"Brigāžu nedēļa" Kuldīgā

Kuldīgas brigādes - Mākslas un radošuma telpa un mūzikas ierakstu studija MIO RECORDS - arī piedalās "Brigāžu nedēļā"! No 7. līdz 9. oktobrim no 15.00-19.00 MIO RECORDS gaida ikvienu uz atvērtajām durvju dienām, kuru laikā varēs uzzināt, kā notiek darbs studijā, pamēģināt ko iespēlēt, ierakstīt, iedziedāt un saprast, ko ar to dara tālāk. Būs iespējams iepazīties ar MIO RECORDS gaisotni, uzzināt par nodarbību  saturu, plāniem un mērķiem! Savukārt Mākslas un radošuma telpā otrdien, 8.oktobrī, plkst. 16.00 – 17.30 norisināsies lekcija par stambulas Biennāli - tā notiks Kuldīgas Mākslas telpā, 1905.g. ielā.

Lasīt tālāk »

"Brigāžu nedēļa" Cēsīs

Cēsīs "Brigāžu nedēļā" uz atvērto durvju dienām aicinās mākslas un kultūras centrs MALA, Local Shift, kultūras terase Zaļā Zāle un darbnīca-veikaliņš Piine

Darbnīca Piine strādās 7.- 11.okt. no 10.00-17.00. 11.oktobrī, piektdien, plānojam piedāvāt īpašu iespēju tiem, kas paņems līdzi savas apdrukājamas lietas (apģērbs, auduma maisiņi, somas) - apdrukāt šīs lietas rokas sietspiedes tehnikā par brīvu! Par kultūras terasi Zaļā Zāle, kas ir atvērta tikai vasaras sezonā, uzzināt varēs KafēRīga, kas atrodas blakus – Rīgas ielā 27. KafēRīgas darba laiks ir no 11.00 līdz 22.00. Ciemos aicina arī MALA - atvērtās durvis no otrdienas līdz sestdienai no plkst. 12.00-19.00.

Lasīt tālāk »

"Brigāžu nedēļa" Rēzeknē

No 7.-13. oktobrim, "Brigāžu nedēļā" uz pasākumiem aicinās 3 Rēzeknes brigādes - dizaina darbnīca un velonoma Tour Des Arts, bērnu kafejnīca PiGaSus un Sapņu koks! Tour Des Arts piektdien, 11. oktobrī, aicina uz atvērto durvju dienu - no plkst. 16.00 līdz 20.00 darbosies radošās darbnīcas, kurās bez maksas varēs piedalīties katrs interesents; varēs izgatavot dāvanu maisiņus, suvenīru un, krūzes paliktņus!

Lasīt tālāk »

Saietu nams "Vijoļšķūnis"

"Brigāžu nedēļā " saietu nama "Vijolšķūnis" durvis būs atvērtas katru vakaru no plkst. 19.00 līdz 23.00 & norisināsies vairāki pasākumi:

7.10 - Konstitūcijas diena

8.10 - Maskačkas spēlmaņu trejsešu gadu jubilejas sadancošana

9.10 - Muzikantu un nemuzikantu vakars. Saspēlēšanas sacensības

10.10 - Dziesmu vakars

11.10 - Dravenieku vakars

 

Lasīt tālāk »

Tūrisma Tīkls - Bolderāja

No pirmdienas līdz piektdienai, no plkst. 13.00 līdz 19.00, esam atvērti apmeklētājiem - stāstām, rādām,  plānojam sadarbību! Sestdien no rīta plkst. 11.00  velo-ekskursija pa Bolderāju un Daugavgrīvu – apmēram 3 stundas. Izbraukšana no Lielās ielas 39.

Svētdien, 13. oktobrī, – Sēņu diena. Pasākums dienas garumā!

Lasīt tālāk »