Zigurds Zaķis vadīs darbnīcu par komunikācijas stratēģiju

Trešdien, 21. novembrī, Imantas kultūras namā (Anniņmuižas bulvārī 29) no plkst. 18:00 līdz 21:00 norisināsies reklāmas un mārketinga speciālista Zigurda Zaķa darbnīca „Sistemātiska pieeja spridzināšanai: ko var mācīties no komunikācijas stratēģiskās plānošanas?”. Dalība – bezmaksas, iepriekš piesakoties http://ej.uz/zigurds_zakis.

Darbnīcā eksperts stāstīs par stratēģiskās plānošanas pieejām un to, kā šīs metodes izmantot jaunu uzņēmumu radīšanā. Zigurds Zaķis, viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas komunikāciju nozares ekspertiem, pievērsīs uzmanību tam, kā interaktīvajā laikmetā mainās „stāstniecība” (storytelling), kā to izmantot sava produkta vai biznesa idejas labā. Lekcija balstīsies uz virkni veiksmīgākajiem komunikāciju kampaņu piemēriem un diskusiju par to, kā tas ir izmantojams biznesa attīstībai.

Zigurds Zaķis ir stratēģiskās plānošanas eksperts ar 20 gadu pieredzi reklāmā, mārketingā un citu formu komunikāciju risinājumos. Z. Zaķis ir līdzdibinātājs tādām zināmām aģentūrām Rīgā kā „Balta Communications” un „DOMINO BBDO”, kā arī divus gadus bijis stratēģiskais plānotājs un digitālo risinājumu vadītājs vienai no labākajām Krievijas reklāmas aģentūrām – „Instinct”. Kā Fulbright stipendiāts ieguvis MBA grādu Brandeis Universitātes biznesa skolā Bostonā; specializācija: stratēģija un starptautiskais bizness (2003-2005); pirms tam beidzis RTU Automātikas un Skaitļošanas Tehnikas fakultāti (1986-1993). Eksperts ir sniedzis vairākas lekcijas un meistarklases par mārketinga, komunikācijas un stratēģiskās plānošanas tēmām.