Sestdien norisināsies Bolderājas sētu talka!

Visiem, kas plāno piedalīties Lielajā Talkā - aicinām doties uz galveno Rīgas nomali - Bolderāju, kur norisināsies Bolderājas sētu darbnīca! Sestdien, 27. aprīlī, Bolderājas sētu talku sāksim 10:00, ap vienpadsmitiem gaidāms spēcīgs, muzikāls pārsteigums, būs arī Floras maiznīcas cepumi un tēja! Plānots kopā četrām māju saimniecēm kopīgi izgatavot 100 kvm sētas! Tiekamies!


Lai uzliktu „treknu punktu” pavasara tīrīšanai un iekrāsotu Bolderājas gleznainās ieliņas košākos toņos, aicinām piedalīties Bolderājas sētu darbnīcā un radīt jaunu „apģērbu” savam mājoklim. Izcelsim Bolderājas īpašo raksturu, dažādo kultūru klātbūtni, upju krustpunktu un jūras tuvumu! Parādīsim Bolderājas iedzīvotāju radošo enerģiju visai Rīgai!

Ar programmas „Brigāde” finansiālo atbalstu un dažādu Rīgas uzņēmēju labvēlību tiks nodrošināti dažādi materiāli, krāsas un skrūves, savukārt talkā ar praktiskiem padomiem nāks mākslinieku apvienība, viena programmas „Brigāde” konkursa uzvarētājām – Bolderājas grupa.

Bolderājas sētu talkas norise: pļava pie Lielās ielas 39, Bolderājā. Pieteikties talkai iespējams, rakstot e-pastu Ievai Zemītei, darbnīcas idejas autorei un galvenajai organizatorei, uz: bolderajasseta@gmail.com, vai zvanot uz tālruni: 20286296.