Nākamo darbnīcu vadīs britu eksperte Sjūzena Aktemela

Otrdien, 4. decembrī, sadarbībā ar Britu padomi Latvijā norisināsies darbnīca „Kā vadīt veiksmīgu sociālo uzņēmumu kultūras nozarē?”, ko vadīs sociālās uzņēmējdarbības eksperte no Lielbritānijas Sjūzena Aktemela (Susan Aktemel). Darbnīcas sākums ir plkst. 17:30, un tā norisināsies Eduarda Smiļģa Teātra muzejā E. Smiļģa ielā 37/39.

Dalība – bezmaksas, iepriekš piesakoties: http://ej.uz/Susan_Aktemel.

Sjūzena Aktemela ir ieguvusi vērā ņemamu pieredzi gan biznesa un nekustamā īpašuma jomā, gan mākslas un kultūras sfērā, kā arī saņēmusi vairākus apbalvojumus, piemēram, Skotijas Sociālās uzņēmējdarbības gada līderes titulu, „Ernst and Young” Gada uzņēmēja balvu (2011) un „Social Leader of the Year” titulu 2012. gada „Women’s Social Leadership Awards”. Šobrīd eksperte vada sociālo uzņēmumu „Homes for Good Ltd”, kā arī ir nodibinājuma „Glasgow Social Enterprise Network” valdes priekšsēdētāja. Sūzanas Aktemelas LinkedIn profils: http://www.linkedin.com/in/susanaktemel.

Savā darbnīcā Sjūzena Aktemela aplūkos metodes, kā mākslas aktivitātes pārvēst sociālā biznesā, kā arī pievērsīs uzmanību tām raksturiezīmēm, ko iemieso sociāls uzņēmums ar mākslas ievirzi. Eksperte stāstīs par to, kā savās aktivitātēs iesaistīt vietējos iedzīvotājus, un kā mērīt savu darbību sociālo ietekmi uz apkārtējo vidi.

Pirms lekcijas britu eksperte piedalīsies 14 „ātros randiņos” jeb „speed-dating sessions” ar tiem jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, ka vēlas pārrunāt savu sociālā uzņēmuma ideju ar pieredzējušu profesionāli. Sesijas norises ilgums ir 10 minūtes, kuru laikā idejas autoram ir jāprezentē sava ideja un jāuzdod sev interesējošie jautājumi vai jāizklāsta problēma, kas saistīta ar sociālas uzņēmējdarbības tēmu. Sesiju laikā izpaustā informācija ir konfidenciāla.

Darbnīcai iespējams pieteikties: http://ej.uz/Susan_Aktemel.