Konkursam iesniegti 92 projekti!

Šogad ir iesniegti 92 pieteikumi! 2010.gada konkursā tika iesniegti 55 - mēs ar uzviju esam pārspējuši iepriekšējo konkursu.

Idejas ir fantastiskas un, lai gan precīzāk tās komentēt šobrīd nedrīkstam, ievērojot konfidencialitātes līgumu, ko ir parakstījuši gan žūrijas locekļi, gan organizatori, redzam, ka sacensības būs spraigas. Šobrīd varam minēt, ka spilgtākā tendence ir modes zīmolu izveide vai attīstīšana - granta pretendenti piedāvā inovatīvas, saistošas idejas gan apģērbiem, gan apaviem, gan aksesuāriem. Patiesu prieku ir sagādājuši arī to projektu autori, kas savas idejas balsta pilsētvides attīstīšanā un labiekārtošanā, vai, piemēram, nacionālās pašapziņas veicināšanā.

Pārsvarā visas idejas ir pārdomātas, projektu autoru vīzija ir redzama jau sīkākajās detaļās. Daļa finansiālā atbalsta pretendentu ir jau norādījuši sava uzņēmuma atrašanos vietu Rīgā, un vairums ir ievērojuši arī šī gada konkursa priekšnosacījumu, meklējot savas telpas Rīgas apkaimēs, nomalēs, nevis centrā.

Šobrīd norisinās programmas "Brigāde" iesniegto projektu vērtēšanas pirmā kārta un otrā kārta, kurā tiek atlasīti līdz 30 projektiem, kuru autori februāra otrajā pusē tiks aicināti uz intervijām ar ekspertiem-žūrijas locekļiem. Februāra beigās būs zināmi "Brigādes" konkursa uzvarētāji.

Iepazīsties ar konkursa žūriju šeit: http://www.brigade.lv/lv/par-brigade/#komanda