Izsludinām atkārtotu konkursu KULDĪGĀ

No 3. līdz 21. jūnijam Kuldīgas pilsētas iedzīvotāji ir aicināti iesniegt savus pieteikumus programmas „Brigāde” atkārtotajam konkursam, ko organizē Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Kuldīgas novada domi. Izvērtējot iepriekšējā konkursa rezultātus, žūrijas locekļi nolēmuši aicināt pieteikties finansiālajam atbalstam radošas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai visas Kuldīgas pilsētas teritorijā – arī ārpus vecpilsētas.

Programmas „Brigāde” konkurss Kuldīgā norisinās otro reizi. Jau iepriekš ziņots, ka aprīlī noslēdzās pirmais programmas „Brigāde” konkurss Kuldīgā, tomēr, pamatojoties uz „Brigāde” konkursa nolikumu, žūrija atbalstīja tikai vienu projekta pieteikumu – Ievas Vītolas-Lindkvistas mākslas un radošuma telpu „STUDIJA 22”.

Šajā „Brigādes” konkursā finansiālu atbalstu līdz Ls 2500 apmērā saņems līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Kuldīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Plašāku informāciju par programmu „Brigāde”, konkursa nosacījumiem, pieteikšanās norisi un pasākumiem, iespējams iegūt Kuldīgas novada domes mājaslapā www.kuldiga.lv sadaļā  „Aktualitātes”!