Iesniedz savu pieteikumu līdz 11. janvārim!!!

Līdz 2013.gada 11. janvārim iespējams iesniegt savu pieteikumu programmas „Brigāde” konkursā, lai sacenstos par finansiālu atbalstu savam radošajam uzņēmumam līdz 5000 latu vērtībā. Konkursā atbalsts tiks piešķirts līdz 15 uzņēmumiem un iniciatīvām, kuru ideja ir balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociāli atbildīgas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas fiziskā vietā Rīgā.

Lai pieteiktos programmas „Brigāde” konkursam un pretendētu uz finansiālu atbalstu līdz 5000 latu apmērā sava radošā uzņēmuma izveidošanai un attīstīšanai, konkursa pieteikumu ar visiem pielikumiem jāiesniedz vienā eksemplārā vienā no šādiem veidiem:

1)    elektroniskā formātā interneta mājas lapā http://www.brigade.lv no 2013. gada 2. janvāra līdz 2013. gada 11. janvāra plkst. 23.59;

2)    drukas formātā, pievienojot elektronisku versiju CD vai USB datu nesējā, personīgi Konkursa rīkotāja birojā, kas atrodas Rīgā, Alberta ielā 13, 7. stāvā no 2013. gada 2. janvāra līdz 2013. gada 11. janvārim plkst. 17.00 vai nosūtot pa pastu (pasta zīmogs 2013. gada 7. janvāris).

Pēc pieteikumu saņemšanas norisināsies 3 vērtēšanas kārtas. Pirmkārt, tiks noteikts, vai pieteikums atbilst nolikumam (ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit: http://www.brigade.lv/lv/konkurss/). Savukārt nākamajās kārtās pieteikumus vērtēs žūrijas locekļi un ar izcilāko ideju autoriem iepazīsies klātienē, lai noteiktu konkursa uzvarētājus.

Konkursa žūrijā ietilpst 9 pieredzējuši profesionāļi: Solvita Krese, Laikmetīgās mākslas centra vadītāja, Aija Karlsberga, Sorosa fonda – Latvija Tiesiskas valsts programmas direktore, Diāna Čivle, Nodibinājuma „Rīga 2014” vadītāja, Ilze Saleniece, Britu padomes Latvijā Sadarbības projektu vadītāja, Gundega Laiviņa, Latvijas Jaunā teātra institūta direktore, „Rīga 2014” tematiskās līnijas „Ceļu karte” kuratore, Mārtiņš Krūtainis, Mentoru kluba valdes priekšsēdētājs, Arnis Sauka, Ventspils augstskolas prorektors, Rīgas Ekonomikas augstskolas pētnieks, Andris Rubīns, „DDB Lavija” direktors, „MAMMU” līdzīpašnieks, un Elīna Dobele, apavu dizainere un zīmola „ZoFa” īpašniece.

 

Programmas „Brigāde” pirmais konkurss tika izsludināts 2010.gada vasarā, kurā atbalstu līdz 5000 latu vērtībā sava uzņēmuma radīšanai un attīstīšanai saņēma „Mājas svētība”, „Mammu”, „Buteljons”, „Skaņu mežs”, „Laba kartona telpa”, „ZoFa”, „Puka”, „Hopp”, „KinoSkola”, „Karogu darbnīca”, TAKAs platforma zināšanu un ideju apmaiņai „DiPaDu”, kā arī bufete „Nestandarta mēbeles”.