BRIGĀDE izsludina konkursu KULDĪGĀ

No 4. līdz 25. aprīlim Kuldīgas pilsētas iedzīvotāji ir aicināti iesniegt savus pieteikumus programmas „Brigāde” radošās uzņēmējdarbības konkursam, ko organizē Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Kuldīgas novada domi. Konkursā finansiālu atbalstu līdz Ls 2500 apmērā saņems līdz 4 uzvarētājiem, kuru projekta ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Kuldīgas vecpilsētā.

Par programmu „Brigāde” un konkursu Kuldīgā tuvāk būs iespējams uzzināt, apmeklējot „Brigādes" darbnīcu nākamnedēļ, 12. aprīlī, plkst. 12:00 Kuldīgas novada domes lielajā zālē, Baznīcas ielā 1. Darbnīcas ietvaros norisināsies arī eksperta Mārča Rubeņa meistarklase. Mārcis ir viens no tikšanās un darba telpas „Birojnīca” idejas autoriem un izveidotājiem, kā arī uzņēmumos, pašvaldībās un konferencēs vada ideju TALKAS un seminārus par radošumu (vairāk informācijas: http://idejutalka.lv). Dalība darbnīcā – bezmaksas, iepriekš piesakoties, rakstot e-pastu līdz 11. aprīlim Inesei Sulojevai uz e-pastu inese.sulojeva@kuldiga.lv. Pieteikumā jānorāda savs vārds, uzvārds, kontaktinformācija (telefona numurs vai e-pasts). Savukārt konkursa nolikums un idejas pieteikuma anketa ir pieejama mājaslapā www.kuldiga.lv sadaļā „Aktualitātes”.

Programmas „Brigāde” konkurss Kuldīgā norisinās pirmo reizi, savukārt jau iepriekš ziņots, ka februārī noslēdzies konkurss Rīgā, kur no 92 projektiem finansiālu atbalstu sava radošā uzņēmumu izveidošanai un attīstīšanai saņēma 14 iniciatīvas. Tuvākajā laikā būs zināmi „Brigādes” konkursu uzvarētāji Cēsīs un Rēzeknē, savukārt Carnikavā radošās uzņēmējdarbības konkurss tiks izsludināts 15. aprīlī.