BRIGĀDE izsludina konkursu CARNIKAVĀ

Trešais programmas „Brigādes” konkurss norisināsies Carnikavā, kur iedzīvotāji savus radošās uzņēmējdarbības projektu pieteikumus varēs iesniegt no 15. aprīļa līdz 15. maijam. Pēc žūrijas vērtējuma finansiālu atbalstu līdz Ls 3333,33 apmērā saņems līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta uzņēmējdarbības ideja būs balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atradīsies reālā vietā Carnikavas novadā. Konkursa nolikums un idejas pieteikuma anketa būs pieejama pašvaldības mājas lapā www.carnikava.lv sadaļā „Projektu konkursi”.

Programmas „Brigāde” konkurss Carnikavas novadā norisinās pirmo reizi, bet 2013.gadā tas jau noticis Rīgas pilsētā, kur no 92 projektiem finansiālu atbalstu sava radošā uzņēmumu izveidošanai un attīstīšanai saņēma 14 iniciatīvas, bet noslēgumam tuvojas konkursi Rēzeknes un Cēsu pilsētās.
Carnikavas novadā iesniegto projektu atlase norisināsies divās kārtās – iesniegtās idejas vispirms vērtēs pašvaldības izveidota žūrija, savukārt otrajā kārtā norisināsies intervijas ar projektu autoriem, kurās piedalīsies arī eksperti no Rīgas.

Programmu „Brigāde” Carnikavā organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija un Carnikavas novada pašvaldību.