Piesakies uz ātro randiņu ar Sjūzenu!

Programma BRIGĀDE atbalsta idejas, kas spēj risināt sociālus jautājumus vai uzlabot pisētvidi. Ja tev rodas jautājumi par to, kā sociālo jautājumu risināšanu savienot ar uzņēmējdarbības ilgtspēju, šaubas par to, kā izmērīt vai palielināt savas uzņēmējdarbības sociālo ietekmi, iespējams, tev var palīdzēt sociālās uzņēmējdarbības ekspertes Sjūzenas Aktemelas padoms!


Aicinām pieteikties uz ātro randiņu ar Sjūzenu! Randiņa laikā 5 minūšu laikā tev jāspēj izstāstīt sava uzņēmējdarbības ideja, kā arī jāsagatavo jautājums vai problēma, kurai noderētu Sjūzenas padoms. Ņem vērā, ka Sjūzenas pieredze saistās ar sociālo uzņēmējdarbību, sociālās ietekmes noteikšanu / mērīšanu, sociālās uzņēmējdarbības biznesa un ilgtspējas aspektiem, vietējās kopienas iesaistīšanu, mākslu/kultūras lomu pilsētvides atjaunošanā. Vairāk par Sjūzenu: http://uk.linkedin.com/in/susanaktemel

Piesakoties ātrajam randiņam, tev jānorāda interesējošie jautājumi. Lūdzam jautājumu formulēt iespējami precīzi un detalizēti, tie var būt vairāki jautājumi, tiem noteikti jābūt saistītiem ar uzņēmējdarbības ideju, ko plāno iesniegt programmai BRIGĀDE. Pieteikumā minētā informācija ir konfidenciāla un tālāk izplatīta netiks.

Lai pieteiktos randiņam: http://ej.uz/Susan_Aktemel