„Brigādes” ietvaros Carnikavā notiks finanšu plānošanas darbnīca

Trešdien, 24. aprīlī, plkst. 15:00 interesenti aicināti piedalīties trešajā un pēdējā programmas “Brigāde” darbnīcā Carnikavā, lai uzzinātu par finanšu plānošanas pamatprincipiem un finanšu veidlapu aizpildīšanu konkursa vajadzībām. Dalība darbnīcā ir bezmaksas, un tā norisināsies Alternatīvās aprūpes centrā „Pīlādzis” (Stacijas ielā 5, Carnikavā).

Īpaši darbnīcā vēlams piedalīties tiem, kam jau ir idejas radošās uzņēmējdarbības radīšanai un attīstīšanai, kā arī ir uzsākta pieteikuma sagatavošana programmas „Brigāde” konkursam. Apmācības vadīs Carnikavas novada pašvaldības pārstāvis Edgars Pudzis.

Programmas „Brigāde” radošās uzņēmējdarbības konkursu organizē Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Carnikavas novada domi. Konkursā finansiālu atbalstu līdz Ls 3333 apmērā saņems līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Carnikavas novadā.