„Brigādes” darbnīcās nākamnedēļ – Voldemārs Dūdums un Vita Brakovska

Otrdien, 13. novembrī, no 17:00 līdz 20:00 Ģertrūdes ielas teātra telpās (Ģertrūdes ielā 101a) notiks Voldemāra Dūduma meistarklase „Ideju spridzināšana”. Eksperts dalīsies savā pieredzē ar veiksmīgākajām paša īstenotajām idejām, kā arī sniegs ieskatu pasaules labākajos piemēros. Pēc tam sekos darbnīca, kuras mērķis ir rast praktiskus risinājumus katra dalībnieka individuālajām ikdienas problēmām, pārvēršot tās oriģinālās biznesa idejās. Lekcijai iespējams pieteikties: http://ej.uz/dudums.

Sestdien, 17. novembrī, no plkst. 13:00 līdz 17:00 Laikmetīgās mākslas centrā (Alberta ielā 13), notiks Vitas Brakovskas darbnīca „6 soļi no radošas idejas līdz uzņēmējdarbībai”. Ekspertes vadītās meistarklases uzdevums ir rosināt potenciālos BRIGĀDES dalībniekus – radošos uzņēmējus pilnveidot savas biznesa idejas no konkurences, ilgtspējas un XXI gadsimta indivīda vajadzību apmierināšanas viedokļa. Pasākuma rezultātā dalībnieki spēs patstāvīgi izprast pamatprincipus ilgtspējīgas biznesa idejas attīstībai, izstrādāt biznesa modeli idejas komerciālās vērtības celšanai, pielietot radošās domāšanas metodes produktu pievienotās vērtības celšanai, izzināt savus iekšējos nemateriālos resursus un pielietot tos uzņēmuma izaugsmei, izmantot starpnozaru disciplīnas un nākotnes izaicinājumus. Uz Vitas Brakovskas darbnīcu aicināti pieteikties tie, kuriem jau ir padomā konkrēta uzņēmējdarbības ideja. Lekcijai iespējams pieteikties: http://ej.uz/brakovska.

Par ekspertiem:

Voldemārs Dūdums, nepieradināto reklāmu autors, kas šogad ieguvis „Webby Award” kategorijā „Online Guerilla and Innovations”, šobrīd ir izdevuma „IR” radošās komandas loceklis un pašnodarbināts inovators. Strādājis tādās labi zināmās reklāmas aģentūrās kā „Leo Burnett Riga”, „Guilty”, „McCann Erickson Riga” un citur.

Vitai Brakovskai, MBA (biedrība „Zinis”), ir parktiska pieredze indivīdu radošo uzņēmējspēju veicināšanā, kā arī inovācijas atbalsta instrumentu izstrādē un ieviešanā. V. Brakovska ir ieguvusi starptautisku pieredzi radošās domāšanas rosināšanā Krievijā un Turcijā, kā arī Eiropas Komisijas atzinību par LIAA inovatīvo biznesa ideju konkursa „Ideju kauss” ieviešanu. Eksperte ir Britu padomes Latvijā radošās domāšanas metodoloģijas „Nākotnes pilsētas spēle” sertificēta vadītāja.