„Brigāde” konkursam Siguldā iesniegti 10 pieteikumi

Programmas „Brigāde” konkursā Siguldā ir iesniegti desmit projektu pieteikumi. Konkursu žūrijas komisijas ir uzsākušas pieteikto ideju vērtēšanu un nākamās nedēļas laikā paredzētas intervijas ar finālistiem. Siguldā finansiālu atbalstu līdz 2500 latu apmērā saņems četras radošās iniciatīvas. 

Sākot vērtēt pieteikumus, žūrijas locekļi Siguldas konkursā norāda, ka ir izdevies sasniegt līdz šim augstāko projekta pieteikumu skaitu reģionu konkursos, kā arī veicināt iedzīvotāju radošās iniciatīvas, lai palielinātu Siguldas pils kompleksa konkurētspēju, papildinātu kopējo tūrisma piedāvājumu un radītu jaunu vidi kvalitatīvai iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanai.

Savukārt „Brigādes” konkursa koordinatore Siguldā, P/A „Siguldas tūrisma attīstības aģentūras” direktore Laura Konstante uzsver, ka šī gada otrajā pusē „Brigādes” uzvarētāji jau varēs ar savu piedāvājumu iepazīstināt gan vietējos siguldiešus, gan apmeklētājus, ņemot vērā pašvaldības ieceri līdz šī gada rudenim sakārtot staļļa ēku saskaņā ar Siguldas pils kompleksa attīstības stratēģiju 2013.-2018.

Programmu „Brigāde” Siguldā organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, kā arī Siguldas novada Domi.