Ziņas

Programma "Brigāde" ir noslēgusies

Programmas "Brigāde" komandai ir liels prieks par Jūsu jautājumiem un ierosinājumiem, tomēr 2012./2013. gada programma ir noslēgusies, savukārt jauns konkurss vai pasākumi tuvākajā laikā nav gaidāmi.

Sekojiet līdzi mūsu brigadieru darbiem un veiksmes stāstiem mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/programmabrigade

SĀKAS BRIGĀŽU NEDĒĻA!

No šodienas, 7. oktobra, Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Carnikavā, Siguldā un Kuldīgā norisinās „Brigāžu nedēļa”, kurā 31 uzņēmums, kas ieguva finansiālu atbalstu programmas „Brigāde” konkursā pavasarī, aicina uz atvērto durvju dienām. „Brigāžu nedēļā” notiks koncerti, Instrumentu spēle, radošās darbnīcas, meistarklases, velotūre, tējas vakari un citas aktivitātes. Nedēļas notikumu kulminācija paredzēta sestdien, 12. oktobrī, - ar jauno brigāžu prezentācijām un radošās uzņēmējdarbības ekspertes Johannas Skances (Johanna Skantze, SE) lekciju.

Lasīt tālāk »

Brigāžu nedēļas neoficiālais noslēgums - Totaldobže piedāvā Krist Zankowsky un Mix Zankowsky

Brigāžu vakara muzikālā daļa sāksies plkst. 20.00., Totaldobžes 3. stāva mazajā zālē, kur uzstāsies brāļi Krist Zankowsky  un Mix Zankowsky  ar saviem skaņu ierakstiem. Krists Zankowsky un Mix Zankovsky ir viens no latviešu mūsdienu skatuves mākslas fenomeniem. Absolūti autodidakti (Mix dzejā, bet Krists – mūzikā), brāļi izveidojuši muzikāli dzejisku duetu, ko redzēt uzstājoties “dzīvajā” var ļoti reti. Toties viņu veidotie šovi katru reizi pārsteidz gan ar negaidīti izsmalcinātiem skatuves tērpiem, gan ar muzikāli literāro saturu.

Lasīt tālāk »

„Brigāžu nedēļā” ar lekciju uzstāsies radošās uzņēmējdarbības eksperte Johanna Skance no Zviedrijas

Brigāžu nedēļā, kas norisināsies no 7. līdz 13. oktobrim Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Carnikavā, Siguldā un Kuldīgā, ar lekciju uzstāsies radošās uzņēmējdarbības eksperte Johanna Skance (Johanna Skantze) no Zviedrijas. Lekcija notiks Brigadieru pēcpusdienas ietvaros, 12. oktobrī, kur ar savām prezentācijām uzstāsies arī visi uzņēmumi, kas ieguva finansiālu atbalstu Brigādes radošās uzņēmējdarbības konkursā pavasarī. Dalība pasākumā – bezmaksas, iepriekš piesakoties - http://ej.uz/brigadieru_pecpusdiena. Programmu Brigāde organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL).

Lasīt tālāk »

Brigādes ieņems Latviju "Brigāžu nedēļā"

No š.g. 7. līdz 13. oktobrim Rīgā, Cēsīs, Rēzeknē, Carnikavā, Siguldā un Kuldīgā norisināsies „Brigāžu nedēļa”, kurā visi uzņēmumi, kas ieguva finansiālu atbalstu programmas „Brigāde” radošās uzņēmējdarbības konkursā pavasarī, iepazīstinās ar savu darbību. „Brigāžu nedēļā” kopumā trīsdesmit vienas jaunās brigādes telpās notiks koncerti, Instrumentu spēle, dažādas radošās darbnīcas, tējas vakari un citas aktivitātes. Nedēļas notikumu kulminācija paredzēta sestdienā, 12. oktobrī, ar „Brigāžu vakaru”. Programmu „Brigāde” organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL).

 

Lasīt tālāk »

Jaunās brigādes «Local Shift» vasaras skolas pasākumu programma Cēsīs

Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola jau otro gadu pēc kārtas par norises vietu izvēlējusies Cēsis, lai turpinātu studēt pilsētas problemātiku, šoreiz pievēršoties vietējām pārmaiņām. «Vietējās tradīcijas, vietējie resursi, vietējā ražošana ir tie, kas iezīmē vietu uz globālās kartes un kas padara to tuvu un saprotamu vietējā mērogā. Taču jēdziens «vietējais» laika gaitā mainās, un tam vajadzīga jauna definīcija,» skaidro vasaras skolas programmas veidotāji Toms Kokins un Evelīna Ozola.

Lasīt tālāk »

Noslēdzies programmas „Brigāde” konkurss Carnikavā un pieņemts lēmums par papildu pieteikšanās kārtas izsludināšanu

Ir noslēdzies radošās uzņēmējdarbības programmas „Brigāde” konkurss Carnikavā, kas norisinājās no 15.aprīļa līdz 15.maijam. Konkursa žūrija saņēma 4 pieteikumus finansiālajam atbalstam, no kuriem, pamatojoties uz konkursa nolikumu, tika atbalstīti divi – radošās darbnīcas un mākslas preču veikals „CAKOTAVA” un radošās kokapstrādes darbnīca „KALNPRIEDE”. Konkurss, ko Carnikavā organizēja programma „Brigāde” sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Carnikavas novada Domi, no 21.jūnija līdz 28.jūnijam tiks izsludināts atkārtoti, sniedzot papildu termiņu projektu pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai.

Lasīt tālāk »

BRIGĀDE atbalstu Siguldā saņems 5 projekti

Ir noslēdzies radošās uzņēmējdarbības programmas „Brigāde” konkurss Siguldā, kas norisinājās no 26. aprīļa līdz 20. maijam ar mērķi iedvesmot aktīvai rīcībai un radošai iniciatīvai Siguldas pils kompleksa teritorijā. Konkursa žūrija saņēma 10 pieteikumus finansiālajam atbalstam, no kuriem, pamatojoties uz konkursa nolikumu pēc interviju noslēgšanās, tika atbalstīti pieci.

Lasīt tālāk »

Jaunās brigādes uzņem apgriezienus

Kopš programmas „Brigāde” radošās uzņēmējdarbības konkursa rezultātu paziņošanas ir pagājuši vairāk nekā 3 mēneši, un pamazām jaunās iniciatīvas gan Rīgā, gan arī Rēzeknē un Cēsīs uzsāk savu darbību. Programma ir iegājusi „finiša taisnē” arī reģionos – šobrīd norisinās konkurss Kuldīgā, savukārt Carnikavā un Siguldā žūrija jau drīzumā paziņos uzvarētājus. Savukārt oficiālā „atvērto durvju diena” jeb „Brigāžu nedēļa”, kad ikviena no jaunajām brigādēm aicinās uz īpašiem pasākumiem, šogad norisināsies no 7. līdz 13. oktobrim.

Lasīt tālāk »

Izsludinām atkārtotu konkursu KULDĪGĀ

No 3. līdz 21. jūnijam Kuldīgas pilsētas iedzīvotāji ir aicināti iesniegt savus pieteikumus programmas „Brigāde” atkārtotajam konkursam, ko organizē Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Kuldīgas novada domi. Izvērtējot iepriekšējā konkursa rezultātus, žūrijas locekļi nolēmuši aicināt pieteikties finansiālajam atbalstam radošas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai visas Kuldīgas pilsētas teritorijā – arī ārpus vecpilsētas.

Lasīt tālāk »