Ērenpreiss velosipēdu restaurācijas darbnīca

„Brigāžu nedēļā” Ērenpreiss darbnīcas durvis vaļā katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00, izņemot ceturtdien, kad paredzēta lekcija līdz aptuveni plkst. 20:00. Šajos laikos jebkurš interesents laipni aicināts ekskursijā pa mūsu darbnīcu - parādīsim un pastāstīsim par vēsturiskajiem velosipēdiem, to restaurāciju.

Entuziastiem iedosim iemēģināt izjaukt un salikt dažādus velosipēda "konstruktorus" - velosipēdu mehānismus (sēdekļus, rumbas, pedāļus, aksesuārus). Parādīsim arī, kā noris darbs jauno Ērenpreiss velosipēdu montāžas telpā, t. i., kā top pavisam jauni velosipēdi; iedosim pamēģināt pabraukt ar vēsturisko un jauno Ērenpreiss velosipēdu.

Ceturtdien, 10. oktobrī, plkst. 19:00 aicinām interesentus uz lekciju darbnīcas telpās „Velosipēdu vēsture un restaurācija”, kurā darbnīcas vadītājs, tehniskais speciālists Toms Ērenpreiss un restauratore Ance Pudāne stāstīs un attēlos rādīs par velosipēdu dzimšanu, attīstību un vēsturisko velosipēdu saglabāšanu mūsdienās. Lekcija ilgs aptuveni 1 stundu, tēja no darbnīcas!

Adrese: Čaka iela 90-4, Rīga

http://erenpreiss.com/lv/restauracija/