"Brigāžu nedēļa" Siguldā

Siguldā uz atvērto durvju dienām "Brigāžu nedēļā" aicina 5 brigādes!

Papīrmākslas darbnīca Viktora vēstules būs atvērta ikdienu no plkst. 10.00 – 17.00, izņemot pirmdienu. 10. oktobrī – „Zaļā ceturtdiena”, kad ikviens tiks sagaidīts ar siltu zāļu tēju un varēs pats izliet savu zaļo papīrlietu – kartīti, grāmatzīmi, auskarus u.c. Visas nedēļas ietvaros darbnīcā strādās „Viktora vēstuļu” pasta stacija, nodrošinot iespēju nosūtīt sveicienus no Siguldas muižas uz tuvām un tālām zemēm.

Siguldas radošā industrija pirmdien, trešdien, ceturtdien un piektdien no plkst. 10.00 līdz 17.00 savās telpās uzņems interesentus un piedāvās iedziedāt un ierakstīt melodijas.

Spieķu darbnīca „Brigāžu nedēļas” laikā, 8. oktobrī, aicinās apgūt spieķu gatavošanas amatu. Visas dienas laikā, no plkst. 9.00 līdz 17.00, visiem interesentiem būs iespēja piedalīties spieķu locīšanas nodarbībās, iepriekš piesakoties, zvanot pa tālruni 29425045. Nodarbību laiki: Plkst.: 9.00, 11.00, 13.00, 15.00 un 17.00.

Savukārt Lux Palatium - kultūras telpa fotogrāfiem - apsola fotomākslas darbus un citus pārsteigumus 9. oktobrī.

Oma Bike Tūre 11.oktobrī aicinās iepazīt Siguldas pilsētas vēsturiskās un ainaviski gleznainās vietas velogidu - senioru vadībā Projekta nosaukumā „Oma Bike Tūre” izmantota vārdu spēle, kas vienlaikus arī ir tā konceptuālais uzstādījums un paredz izveidot velotūri, kuru vada velogids – seniors, oma vai opis. Velotūres laikā dalībniekiem būs iespēja atklāt pilsētas neredzamo pusi, kas mājo velogidu, ilggadējo siguldiešu atmiņstāstos, personiski piedzīvotajā. Velotūres maršruts tiks organizēts pa jaunizbūvēto Siguldas veloceliņu."

Papīrmākslas darbnīca Viktora vēstules: Vasaras pils Siguldas muižā, Pils iela 16, Sigulda https://www.facebook.com/viktoravestules

Spieķu darbnīca: Siguldas Jaunās pils komplekss, Pils iela 16, Sigulda 

Siguldas radošā industrija: Siguldas kultūras nama kino zāle, Pils iela 10, Sigulda

Oma Bike Tūre: Velotūres starts/finišs: Siguldas stacijas laukums, pie Laimas pulksteņa, vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/569518273097824/